Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ha egy öngyújtót fogok ajándék...

Ha egy öngyújtót fogok ajándékozni születésnapra és a nevét szeretném gravíroztatni rá, akkor hogy lenne jobb? Teljes név vagy csak a kereszt nevét?

Figyelt kérdés

Egy ismerős, akitől kikértem a véleményem, azt mondta, hogy szerinte inkább csak a keresztnevét gravíroztassam rá, mert a teljes név neki kicsit hivatalosnak tűnne. A kereszt név viszont épp elég, nem túl személyre szabott de mégis egyedi, és ha valakinek épp kölcsönadja, biztosan megdicsérik.


Ti hogy gondoljátok? Én először teljes nevet akartam, de elbizonytalanodtam


2013. jún. 16. 16:49
 1/3 anonim válasza:
Ha személyre szóló, s azt akarod, hogy rád emlékeztessen, akkor graviroztasd rá a keresztnevét, majd hogy tőled van: "X-nek Y-tól".
2013. jún. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

Hello


CSak annyit graviroztass rá hogy:


"hálámul a forró éjszakákért"

2013. jún. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na fene, te most megpróbáltál vicces lenni?


Ááá, sajnálom, nagyon gyenge volt. Keress valami barátot, hátha segít neked és gyere vissza, próbáld meg még egyszer! :)


Ne add fel, viszont eddig piszkosul retardált embernek ítéllek meg. Tégy valamit, ne így legyen :D

2013. jún. 18. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!