Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Az anyukámnak akarok csinálni...

Az anyukámnak akarok csinálni valami meglepetés party-t. Szerintetek örülne neki? Majd ha jobb idő lesz akkor a kertben.

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon büszke vagyok rá mert óriási utat tett meg. Októberben kezdett el fogyokórázni 90 kg-val és amikor elkezdte a családban mindenki mondta neki, hogy ez csak pár hétig fog tartani nem fogja bírni, úgyanis jó párszor megpróbált már fogyózni..lehet a bizalmatlanságunk adott neki erőt ugyanis most már 7-essel kezdődik a mérlegen a tömege.Nem tudom pontosan hány kg de nagyon büszke vagyok rá.Szerintetek örülne egy meglepetés bulinak? És esetleg diavetítést is csinálnék, hogy előtte milyen volt.
2013. márc. 10. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Neked kell ismerned anyukádat.

Ha vannak barátnöi akkor velük együtt is szervezkedhetsz.

vagy apukáddal.

Még biztosan akar fogyni, így ne valami nagy kaja parti legyen.

2013. márc. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Anyaként és hasonló sikerélményben gazdag nőként (98 kiló voltam, és most fogyókúrázom sokadik alkalommal, de egyszer sikeres is, mert jelenleg 77 kiló vagyok..)

egy kellemes partinak örülnék, ha jó barátok, rokonok vesznek részt benne. De annak már nem örülnék ha a társaság összes tagjával együtt végig kéne nézem azokat a képeket amin több mint 90 kiló voltam.. Az ember ezt nagyon szégyenli, és nem igazán a legjobb megoldás újra mutogatni hogy "lám ilyen dagadt voltál"..

A parti jó ötlet, de hanyagold a diavetítős képeket..

2013. márc. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A diavetítést én is hanyagolnám, a party-val kapcsolatban nem tudok mit mondani, te ismered anyukádat, milyen típus, szereti-e úgy általában az ilyesmit? Pl. én pontosan tudom, hogy anyukám utálja az ilyen rendezvényeket, meg a nagy társaságot. Viszont ha a te anyukád amúgy is élvezi a party-kat, a társaságot, biztos nagyon fog örülni.
2013. márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!