Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Diplomaosztóra szép ajándék...

Diplomaosztóra szép ajándék barátnőnek ez vagy ehhez hasonló elegáns toll?

Figyelt kérdés
[link] Főként csajok véleményére vagyok kiváncsi. kösz

2013. júl. 2. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, örülnék neki.
2013. júl. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ha mar swarovski kategoria, inkabb egy karkoto, vagy medal, nyaklanc sztem jobb lenne. Legalabbis en nem orulnek egy tollnak :(

Nezz mondjuk egy Thomas Sabo karkotot, vmi alkalomhoz illo medallal! :)

2013. júl. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ő nem a csajom csak barátnőm én is lányvagyok ha nem úgy jött volna le :D
2013. júl. 2. 18:26
 4/9 A kérdező kommentje:
#1 köszi :)
2013. júl. 2. 18:27
 5/9 anonim válasza:
Jaaaa, akkor siman jo!!!! :) ha csaj baratnotol kapnam akkor mashogy allnek a dologhoz en is! Elegans, es szep ajandek egy baratnonek! :)
2013. júl. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
csajos, igaz? :)
2013. júl. 2. 19:06
 7/9 anonim válasza:
Igen! :) Pasitol ekszer illik, csajtol pedig ilyen kis csecse-becse sztem! ;)
2013. júl. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nagyon szép és aranyos ötlet, én is örülnék neki:) .. DE ha elfogadsz egy tanácsot... ezek a tollak alapjában gagyik, csak mert Swarovski, így jó drágán adják. Ennyiből tudsz venni egy tényleg elegáns és minőségi tollat (esetleg toll + rotring szettben) amibe még lehet gravíroztatni is, így személyes és jobban is illik a diplomaosztóra. De ez az én egyéni véleményem, megbántani nem akartalak vele, mert amúgy nagyon szép ajándékötlet Tőled :)
2013. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7 :) köszi a választ! :)

#8 Egyébként pont ezen aggódtam magamban hogy mivan ha rossz minőség attól még hogy szép..semmi értelme nincs egy használhatatlan tollnak igazából, szóval tényleg jó a felvetésed ! :) köszönöm, most elgondolkodtattál hogy mi legyen...inkább valami parker, mert az tényleg megbizható?

ki mit ajánl?

2013. júl. 3. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!