Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ajándékötletek? Németeknek.

Ajándékötletek? Németeknek.

Figyelt kérdés

Németországba megyünk diákcserére. Ajándékötletek a családnak? Ti mit vinnétek? Az apának valamilyen magyar borra gondoltam, Tokaji Aszú félére. De az anyukának és a nővérének nincs ötletem.


Van valami ötletetek, ami valami kis kedvesség, és Hungaricum?

előre is köszi. :) ( és bocsi, ha rossz kategóriába raktam. )



2013. júl. 28. 18:19
1 2
 11/12 anonim válasza:

Hát elég nehéz a kérdés,mi is mikor jövünk vissza szabiról az a kérdés mit hozzunk ami itt nincs és talán a németeknek is ízlene.

A bor ebből is a száraz vagy a pálinka nem rossz ötlet.De még valami szalámi pl:rákóczi vagy pick a paprikásat nem igazán kedvelik.Gyerekeknek nem tudsz mit hozni mert itt is megvan ami otthon,még túró rudit is lehet kapni esetleg Tibi csoki,piros mogyorós.

2013. júl. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 ildike87 ***** válasza:
Tudom, hogy régi kérdés, de aki a Mein Kampfot emlitette, nem biztos, hogy hülyeséget mondott, mert egy történelem iránt érdeklődő embernek még akár jó ajándék is lehet(bár elég nehéz lehet beszerezni, mert én még sehol nem találkoztam vele, valószinüleg csak németül jelent meg).
2017. nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!