Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ezt meg lehet csinálni?

Ezt meg lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Vannak ezek a fényképes pólók. Láttam TV-ben,hogy otthon lehet ilyet csinálni. Azt olvastam,hogy kell hozzá valami különleges papír,de olyat láttam,hogy a nő nem ilyen papírral csinálta,hanem egyszerűen kinyomtatta a képet rendes nyomtató papírra és rátette a párnára és rá a sütőpapír és rávasalta. Ez tényleg bejön? Mert nagyon szeretnék ilyet csinálni,de nagyon drága. :( Aki tud segítsen.. Köszönöm :))
2013. aug. 16. 09:45
 1/4 anonim válasza:
Próbáld ki, bajod nem lehet belőle.
2013. aug. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Végül is igaz :)) Csak amilyen szerencsétlen vagyok,pont ezzel gyújtom fel a lakást :DD
2013. aug. 16. 11:56
 3/4 anonim válasza:
ha megcsináltad szólj engem is érdekelne
2013. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sima nyomtatott papírt soha a büdös életben nem fogsz a ruhádra vasalni még sütőpapírral sem. Simán odaég a pólód és a vasaló talpa sem lesz szép..

Amiről te beszélsz egy olyan nyomtató papír amit kimondottan pólóvasalásra használják.

Az egyik fele papír a másik fele olyan mintha neylon lenne rajta. Erre nyomtatja ki az ember a képet, és a neylonos részt teszi a pólóra, majd szépen rávasalja. Ahogy melegszik, úgy lehet a papírt lehúzni, és ami rá lett nyomtatva az a pólón marad..

Ilyen nyomtató papírt kapsz a hobbi boltban vagy ott ahol fényképeket lehet előhívatni..

2013. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!