Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Itthon lehet csinálni?

Itthon lehet csinálni?

Figyelt kérdés
sziasztok! :) Barátomnak szeretnék ajándékot adni. Egy párnára a közös képünket rávasalni?? Mondjuk olyan párna vagy esetleg maci vagy nem tudom ami kicsit fiús. De ezt meg lehet csinálni itthon? Mert láttam TV-ben,hogy lehet csak kell hozzá valamilyen papír... Segítsetek... Köszönöm :))
2013. aug. 14. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen lehet venni ilyen papírt ha jól tudom 2-3 ezer ft körül van és van benne 4-5 db papír amire lehet nyomtatni sima otthoni nyomtató is elég hozzá majd rávasalni, a lényeg az hogy tükrözve kell rányomtatni a cuccot és sütő papíron keresztül kell rávinni.

Most a nevét hirtelen nem tudom google-ba írd be hogy vasalható papír elvileg ki kell dobjon egy pár oldalt ahol meglehet rendelni.

De meglehet csinálni, célszerű megnézni hogy világos, anyagokra vagy sötét anyagokra van-e tervezve mert ha világosra akkor célszerű világos párnára nyomtatni főleg egy képet, mert ugye abból a fehér színek eltűnnek.

2013. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :))
2013. aug. 14. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!