Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit gravíroztassak bele?

Mit gravíroztassak bele?

Figyelt kérdés
Barátomnak adok egy kulcstartót évfordulónk alkalmából. Neki is tetszenek az ilyesmik,mielőtt valaki belekötne. De nem tudom mi lenne igazán jó... Mondjuk én arra gondoltam,hogy egy szívecskébe a nevünk kezdő betűi? Vagy ez túl nyálas? Délutánig van időm kitalálni.. :( segítsetek pls..
2013. aug. 27. 09:56
 1/6 anonim válasza:
100%
Legyen rajta egy kulcs. Gravíroztasd alá, hogy pl.:Szívem kulcsa. (ez is kicsit nyálas XD) én valami ilyet képzelek el, mert az tök ötletes, hogy kulcstartó és kulcs van rajta.
2013. aug. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem még az jutott eszembe,hogy van egy dal,amit mind ketten szeretünk és ez már az úgymond " közös dalunk". Mindig ezt hallgatjuk. Ennek a dalnak a refrénjének a vége: "a horizonton túl csak Te meg én" Na ehhez mit szóltok?? :))
2013. aug. 27. 19:57
 3/6 anonim válasza:
100%

1. vagyok

Az amit te mondtál tökéletes ötlet, szerintem ez legyen! :D

2013. aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi :)) A segítséget is köszönöm :)
2013. aug. 28. 08:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a dalszövegrész tök jó :)

Az lett végül?

2013. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen az lett :)) még nem adtam oda,de remélem örülni fog. :DD
2013. aug. 29. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!