Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ti mit ajándékoznátok esküvőre?

Ti mit ajándékoznátok esküvőre?

Figyelt kérdés
Két kedves barátom köti össze az életét,de az ajándékkal eléggé hadilábon állok.Nem tudom igazán mit is vehetnék nekik,ami maradandó és hasznos.Az eljegyzésen sok háztartásbeli cuccot kaptak,meg kristályokat,így nem szeretnék azt venni.Vannak ötleteitek?
2013. szept. 16. 20:11
 1/4 anonim válasza:
Én az állatkertben örökbe fogadtam az ifjú pár számára egy elefántot. (Egy csomó állatot lehet.) Nem kerül sokba, és jó poén. Fényképet is adnak az állatról és névre szóló oklevelet. Be tudod keretezni és vehetsz hozzá 1-1 belépőjegyet is. Nagyon jó program. Szerintem jobb, mint egy ötödik teáskészlet.
2013. szept. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez komoly? :)

Ilyenben nem gondolkodtam....Az tény,hogy vicces,de valami egyszerűbb dologra gondoltam.

2013. szept. 16. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy wellness hétvégét ajándékoznék, ezt nem teszik le a polcra porosodni, és jó élmény lesz. :) A legtöbb helyen lehet ajándék hétvégét venni, adnak róla egy papírt amit be tudsz borítékolni és átkötni masnival, így kézzelfogható lesz az ajándék. :) Ezeket általában néhány hónapon belül kell felhasználni, így biztosan be tudnak iktatni egy hétvégét amikor mindketten ráérnek. :)
2013. szept. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. szept. 17. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!