Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Karácsonyi ajándékötletek?

Karácsonyi ajándékötletek?

Figyelt kérdés
10.000Ft-ból kell gazdálkodnom. Anyának azt fogom csinálni, hogy begépelem a receptjeit, amik kupacban vannak a konyhaszekrényében + keresek még a neten, kinyomtatom, majd befűzetem. Ez mellé szeretnék még valamit neki. Apa 39 éves, sokat szokott a kertben dolgozni és szabadidejében telefonon netezni. Öcsi 7 éves lesz novemberben, viszonylag okos, ezért már tavaly ellőttem a foglalkoztatófüzetes ajándékot + neki születésnapra is kéne, szeret LEGO-zni, de most a pénzemből nem biztos, hogy kijönne. Papa 79 éves, szintén sokat kertészkedik, velünk egy házban él, jól tud főzni, sütni, de szakácskönyve már van. Mama egyedül él, kertes házban, de nem igazán ért a kertészkedéshez és a főzéshez, de próbálkozik(szakácskönyve neki is van). Tudom, hogy elcsépelt kérdés, nézegettem a témában más felhasználók kérdéseit, de nem jutottam sokkal előrrébb. Nem szeretnék ilyen dezodoros ajándékcsomagokat venni. Sütéshez, főzéshez egy nagyon kicsit értek, épphogy az alapokat. 14/f

2013. szept. 28. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Sütés-főzéshez tudok csak hozzászólni: aki süt és főz annak nem csak receptkönyvet lehet venni. :) Én például mindig vágytam sütikiszaggató formákra, 2000 ft volt Aldiban egy hatalmas készlet, azt hiszem 40 forma volt benne. Ehhez lehet nyomtatni egy linzer vagy mézeskalács receptet. :)


Van egyébként sok hasznos konyhai apróság, például szilikonos kenőecset (jobb a nagyszülők féle toll kenőecsetnél mert könnyebb tisztán tartani és tartósabb). Vehetsz szilikonos sütőformát is. :)


Kertészkedéshez pedig nagyon jó dolgokat árulnak minden áruház kertészeti részlegén, ott biztosan találsz valamit ami belefér a keretbe és hasznos is lenne. Láttam pl. süni alakú kerti szolárlámpát nemrég, az is 1000 ft körül volt.

2013. szept. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Fogalmam sincs, de arany gyerek vagy.
2013. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kössz :)
2013. okt. 3. 19:26
 4/5 anonim válasza:

hé, merre laksz? :)

szívesen segítek gasztroajándék-ügyileg, régebben én is mindig ezen vergődtem :D azóta kitanultam, de lány is vagyok, meg évekkel előnyben is járok :D

2013. okt. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nógrád megye

De kössz, annyira nem fontos, hogy ezzel kapcsolatos legyen, és már vannak ötleteim.

Azért jöszönöm, ilyet kevesen ajánlanának fel látatlanban. :)

2013. okt. 8. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!