Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Egy régi barátság. Mit javasol...

Egy régi barátság. Mit javasolnátok?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon régi barátnőm akit óvodás korom óta ismerek.Szite legjobb barátnők vagyunk.neki decmber 12.-én nekem december 20.-án van a szülinapom/szülinapja..tudom, hogy még messze van..de én szeretnék már most kitalálni valami nagyon ötleteset amit kevés pénzből is ki tudok hozni..ami a barátságról szól..Nagyon sok közös van bennünk..szinte a nővéremnek érzem..segitsetek léci..hülye válaszokat nem kérek;)

2013. szept. 28. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Mond el neki,hogy milyen jó hogy vagy neki.És hogy hálás vagy érte hogy a barátnőd.Talán ezeknek a szavaknak jobban fog örülni,mint bármilyen ajándéknak :)
2013. szept. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Készíts neki egy "emléktáblát". Ha vannak közös fotóitok, azokat tedd rá valami vicces szöveggel vagy emlékezetes mondattal. :)
2013. szept. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!