Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Fiúk! örülnétek és közös...

Fiúk! örülnétek és közös képes párnának születésnapotokra, melyet a barátnőtöktől kaptok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 17:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk lehet , örülnének neki. De a barátod messze nem biztos, hogy örülne. Meglepődnél, ha azt hallanád, azért, mert fiú valaki, még nem ugyanolyan az ízlése mindnek?
2013. okt. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én fiú vagyok(19) és van egy csodás barátnőm akit nagyon szeretek. De bevallom őszintén, hogy világgá tudna zavarni ilyen giccses párnákkal, plüssökkel, és szíves dolgokkal.. Ez nektek lányoknak szép és jó..

Ha ilyen ajándékot kapnék a barátnőmtől akkor kedvesen mosolyognék, megköszönném, hogy ne bántsam meg, de nagyon rövid időn belül a szekrény mélyében lenne valahol elrakva..

Szóval a fiúk hidd el nekem, nem ilyen ajándékokra vágynak..(hacsak nem meleg az illető)

2013. okt. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel biológiailag lány vagyok, de enyhe sokkot kapnék egy ilyentől... Brrr. Ez ilyen csöpögős, számomra totál értelmetlen valami, amit sosem értettem. Igaz, mi egymást sem fotózzuk nyaraláson se, inkább a tájat :D

Nagyon személyfüggő, kinek jön ez be...

2013. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Ez a fiútól függ, de a legtöbb fiúnak nem tetszenek az ilyen párnák.
2013. okt. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
és az , hogyha egy boxerre rányomtatni, hogy szeretlek? esetleg a becenevével?
2013. okt. 4. 21:22
 6/16 A kérdező kommentje:
Meg valami csokit mellé? :)
2013. okt. 4. 21:23
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:29 vagyok


Szerintem hanyagold ezeket a képes párnákat, "szeretlek" boxert vagy hasonlókat.

Hidd el jobban örülünk inkább egy poénos boxernak (bár ezt nem illik venni ha nem vőlegény vagy férj az illető)

A csoki az oké..:)

2013. okt. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
14%

közös képes párnának?

Inkább egy közösülés-képes párnak...

2013. okt. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Határozottan nem!!! Én is kaptam hasonló ajándékot, de marha gyorsan elraktam a szekrénybe, de nem azért mert nem szerettem a barátnőmet, hanem azért, mert ezzel nem engem lep meg hanem magát. Kínos ajándék!
2013. okt. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2013. okt. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!