Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek az nagyon gáz ha...

Szerintetek az nagyon gáz ha Mikulásra, Karácsonyra csak pénzt esetleg valami hardvert kérek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az pc guru de szeretnék végre egy jó gépet.


87000-ből össze is tudnék rakni egy jó gépet a célomnak megfelelően.


Szval Mikulásra kérnék vagy 10000 forintot vagy esetleg a procit Karácsonyra meg megint vagy 10000 forintot esetleg a videókártyát.


Ez így nagyon gáz lenne elmondani anyukámnak/apukámnak.

Hisz eddig soha nem kértem semmit vagy ha kértem is akkor az valami játék volt amit nem pc-n kell játszani.



2013. okt. 14. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Én is pénzt szoktam kérni a Mikulástól, mert a Mikulás nem tudja, hogy milyen könyvek vannak már meg a könyvespolcomon, és nem akar olyan könyvet adni, ami már megvan egyszer.
2013. okt. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha eddig mindig kütyüt kaptál, mondd el nyugodtan mit szeretnél. Biztosan megkapod most is.

Bár... mi lenne, ha most az egyszer valami mást kapnál??? Lehet jó irányba változnál tőle?

2013. okt. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd meg a szüleidnek hogy mit szeretnél és akkor lehet egy jó gép lesz az ajándékod, ha megtehetik anyagilag. Öcsém is minden áron egy jó PC-t szeretne 14 éves és ő is hasonlóan gondolkodik hogy karácsonyra plusz a 2 hét múlva lévő szülinapjára is csak pénzt kér és az árából összerakja csak ugye a rokonság nagy része 1-2 ezer forintnál többet nem engedhet meg magának és nincsenek olyan sokan 1 nagyszülő van, és két nagynéni, meg egy nagybácsi plusz én meg a szüleink. A szüleink nekem megmondták hogy öcsémnek most meg karácsonyra is maximum 15 ezret tudnának adni összesen, a két nagynéni is maximum 3-3 ezret meg a nagybácsi is csak 2 ezret és ebből hogy lesz meg a gépe? Sehogy. Így összesen maximum 35-40 ezret tudnánk neki összespórolni mert én többet tudnék adni de én sem vagyok olyan vastag sajnos a nagyszüleink meg hagyjuk ő nekik sincs pénzük. Én egy 2010-es játékokra alkalmas gépet összetudnék neki rakni ha kicsit "kukázok" az alkatrészek közt mert van ismerősöm aki tele van ilyenekkel, meg ha minimálisan is ráköltök talán egy dualos 1 gb videokártyás gépet, 3 giga rammal összetudnék valahogy dobni de abból is csak egy minimális teljesítményűt.

Szóval beszéld meg a szüleiddel a dolgot és akkor majd mikulásra nem kapsz semmit és majd karácsonyra megkapod a gépet ha tudnak is rá annyit költeni.

De minek neked egy jó gép? Miért nem gyűjtesz konzolra. Egy xbox 360 at megkapsz 70 ezer körül és azon is tudsz játszani. És jobb mint a PC nem kell tuningolni és szöszölni a sok marhasággal, crack, tuning stb.... Csak megveszed a játékot vagy ha flashelve van letöltöd és játszol.

Én a helyedben ezen agyalnék.

2013. okt. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha ezt szeretnéd.
2013. okt. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!