Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » 21 éves fiúnak milyen ajándék...

Eno.O kérdése:

21 éves fiúnak milyen ajándék tetszene majd karácsonyra? Kreatív ötletek is jöhetnek, amit sajátkezűleg kell esetleg megcsinálni

Figyelt kérdés

2013. okt. 19. 16:37
 1/7 anonim válasza:
44%
Sajatkezuleg jol kielegited :D Komolyan irtam en ertekelnem. Vagy hivd el es kajaljatok egy jot. Esetleg felreszegen egy jo mozi. En most magambol indultam ki nekem tetszene. Ha meg mindenaron megakarod ajandekozni valami kezzelfoghatoval legyen hasznos neki.
2013. okt. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Rokonod vagy haverod(vagy talán pasid)?
2013. okt. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ha "menőbb" fajta repsapka ,neonszínű kabát.Ha normálisabb(bocs)vagy általános fiú ,kedvenc együttese,filme CD-jét! Remélem segítettem.
2013. okt. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Vedd meg neki a Szent Bibliát, ennek van értelme!
2013. okt. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sex mindenképpen. egész nap.
2013. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
74%

A 3. totálisan hülyeséget mond.


Mindenféleképpen valami hasznosat, pl. parfüm, pia (valami rövid), CD-t azt ne, mert már mindent lelehet torrentezni, ruhát csak akkor, ha ismeritek az ízlését, és tuti, hogy jó rá.

Esetleg valami könyvet, ha tudjátok, hogy valami téma iránt érdeklődik, de ne valami felszínes baromság legyen, -mert ha tényleg érdeklődik a téma iránt, akkor egyből levágja, hogy az első könyvet vettétek meg ami a kezetek ügyébe került- hanem valami tényleg specifikus, esetleg mások által is javasolt könyv legyen.

Ha nem jut eszetekbe semmi, akkor még mindig jó a pénz, sőt igazából az a legjobb!

21/f

2013. okt. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1. kommentelő: legalább őszinte vagy, értékelem, köszi:D

2. kommentelő: a barátom:)

3. kommentelő: köszönöm:)

4. kommentelő: Neked is köszönöm, bár ezt passzolom:)

5. kommentelő: Igen, pontosan ez az az ajándék aminek nem nem örülni:D köszi:D

6. kommentelő: Köszönöm szépen a segítséget:) Hasznos volt!:)

2013. okt. 29. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!