Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen a karácsony ajándék?

Mi legyen a karácsony ajándék?

Figyelt kérdés
Valami saját készítésű, olcsó kis tárgy kéne, ami tetszetős is! Olyan ami tényleg szívhez szóló!
2011. nov. 23. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Karácsonyi ajándék, de kinek?

-Mennyi idős?

-Férfi vagy nő az illető?

-Milyen az érdeklődési köre?

-Mekkora összeget tudsz alapanyagokba fektetni?

-Fiú vagy, vagy lány, mihez értessz?


Megannyi kérdés...

2011. nov. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hogy adjak ötleteket ha nem tudom, hogy férfinek kell e vagy nőnek. különben én anyukámnak egy szép kis ékszerest dobozt csinálok. megveszem a dobozt, azt pedig kidiszítem, megfestem stb. csinálhatsz karkötőt, nyakláncot gyöngyből, esetleg egy sima gyűrűre is ragaszthatsz pl egy műanyag pici virágot. veszel egy sima hajpántot, arra meg ráragasztod a díszeket pl masni, virág, hello kittys plüssfej. ha olyan ügyes vagy horgolhatsz sálat is. veszel egy ruha anyagot, és azt több rétegben összevarrod, és csinálsz belőle egy pénztárcát. süthető gyurmából medálokat, fülbevalókat készíthetsz. mamámnak a kertjébe zöldségjelölőket csinálok. kis vékony fadarabokat eszkábálok, és arra meg rávésem, belefestem, hogy pl paprika, paradicsom stb... csinálhatsz egy naplót is. veszel egy sima füzetet, aminek kemény az eleje, és arra mindenféléket ragasztasz. pl virágok, meg az illetőhöz illő dolgokat. csillámporral, gyöngyökkel, szalagokkal díszíted.
2011. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
kinek kell?
2011. nov. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!