Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a tesómnak? (a...

Mit vegyek a tesómnak? (a többi lent)

Figyelt kérdés

A lánytesóm most lesz 18éves, és valami jó ajándékot szeretnék venni neki.Már utalgattam rá hogy mit szeretne, vagy hogy mit venne magának, ha sok pénze lenne, de igazából nem mondott semmi lényegre törő dolgot.. :(

Szereti az animéket, mangákat meg ilyenek(igazából azt tudom, hogy nem szeretne magassarkúkat, meg smink cuccot stb. túl lányos dolgot)..(Tudom, hogy ez nem túl jó kérdés, hiszen nem ismeritek Őt,de ha valaki mégis tudna valami jó ötletet, az légyszi írja le!!!A válaszokat előre is köszi! :)



2013. nov. 9. 13:20
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi, azt elfelejtettem írni, hogy kb. egy olyan 3000-4000ft-ból kéne kihoznom..
2013. nov. 13. 17:06
 2/6 anonim válasza:
Ha én nem tudom hogy mit vegyek.vkinek.mindog.parfüm lesz belőle. Nadrágnak,egy felsonek mindenki örül csak a stílusa legyen.
2013. nov. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ! :D azért még várok ötleteket! :)
2013. nov. 16. 23:38
 4/6 anonim válasza:
Legrosszabb esetben add oda neki a pénzt borítékban...
2013. nov. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
xD köszi az ötletet, lehet megfogadom.. :)
2013. nov. 20. 22:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi utólag is a válaszokat, már nem kell az info! :D
2013. dec. 9. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!