Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek/készítsek apukámnak...

Mit vegyek/készítsek apukámnak és fiú tesómnak?

Figyelt kérdés

Apukám nagyon szereti a kutyákat, galambokat, a horgászatot. Minden horgászfelszerelése megvan, kutyánk van nem is egy, galambjai is vannak... Mit tudnék neki ajándékozni? Semmi sem jut az eszembe. Nagyon édesszájú.


A lassan már 18 éves fiú tesóm is hasonlóan van, szereti a kutyákat, szeret horgászni. Ő is édesszájú, de neki sem tudom, hogy mit adjak.


Ötleteket szeretnék kérni, hogy mit tudnék nekik olyat adni, aminek lehet, hogy még örülnének és használnák is.


Anyukámnak veszek egy citromfacsarót, mert azt sokszor említette, hogy kellene, meg egy bögrét, amire én varrok melegítőt.

Köszönöm szépen előre is.


2011. dec. 11. 03:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem:

Apukádnak: valami új horgászcucc (pl.: új csali),csoki vagy cukor,esetleg új galamblakás.

Tesódnak:kutyalakás, neki is valami új horgászcucc (de ne ugyanaz mint amit apukádnak adsz),csoki vagy cukor.

!DE! nem az ajándék a lényeg szerinem ha készítesz nekik egy kis üdvözlőjártyát annak is nagyon örülnének.

Boldog Karácsonyt. :D

2011. dec. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm válaszod!

Boldog Karácsonyt :)

2011. dec. 11. 23:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Apudnak nézz csokifondüt, horgász könyvet, kutyás könyvet.

A tesódnak is lehet ezeket (de ne ugyanazt) :), vagy valami kedves bögrét pl. horgászok gyöngye, kutyabarát, stb.

2011. dec. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. dec. 14. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!