Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Osztálykarácsony?

Osztálykarácsony?

Figyelt kérdés

Mit vegyek egy 14 éves lánynak (vmi személyes dolog kellene 500ft-2000ft értékben)

Imád focizni,azzal szokott szórakozni h nagyon nagy izma van ezért vmi izmos dolog is jó lenne mert az vicces és aranyos,vicces is és nagyon szép,a szeme pedig gyönyörű nagy

hát nem tudom mennyit segitettem azzal h szép de előre is köszönöm



2013. dec. 1. 13:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

[link]

Vagy rajzolsz valami focis kisállatokat szépen bekeretezve, valami pici füzet focis borítóval, vagy focis füzetborító, tollat is láttam már, aminek minifocilabda volt a tetején, kulcstartó, lefényképezel egy focilabdát, és az lesz bekeretezve---ez humoros; vagy valami cuki kis hímzés, csoki meg illatosgyertya mindig mehet, valami kis jegyzetfüzet, ami alulról nyílik esetleg háromdés borítóképpel (változik a kép, ha mozgatod, vagy kicsit mintha kiállna belőle, ami rajta van) focilabda alakú kispárna, vagy ajándék/ virágboltokban vannak azok a vicces bölcsességes kis táblák meg bögrék; vagy szarvasfigura pl, képeslap, amit akár te is rajzolhatsz

2013. dec. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
*vagy esetleg még ez a saját készítésű képeslaphoz, hogy kinyithatós, és valami szép karácsonyi idézeteket, dalszöveget írsz bele csillogós tollal, vagy valamivel ami szépen fog. A képet a külsejére nyomtathatod is, én az wordből szoktam--- nyomtatni; meg ott van ilyen is ,hogy elrendezés ,álló/fekvő, stb.
2013. dec. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyedi bögre. Ha nagyobb városban laksz, biztos hogy van valahol olyan bolt, ahol lehet terveztetni bögrét. :) De innen is tudsz rendelni: [link]
2013. dec. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi :) nagyon jó ötletek sztem vmelyiknek hasznát is veszem de várok még további válaszokat is(izmokkal kapcsolatban is)
2013. dec. 1. 17:48
 5/15 anonim ***** válasza:
Téglát emelgethetne, ha még nincs neki otthon:P :$ ^ ^ Bocsi ezt most muszáj volt, nem bírtam kihagyni:Đ
2013. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

*jó,hát igazából minisúlyzók jutottak az eszembe, de az ha izmos, v annak tartja magát, akkor tutira nem kell neki, meg nem is tudom, hogy hol és mennyiért lehet kapni.

Jaj!! Van az a gumikarika, aminek az a funkciója, hogy erősít, mert össze kell nyomni!!:D Azt sem tudom, hogy hol kapni:S:)

2013. dec. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

koszi:) az izmot nem ugy ertettem h ki van gyurva meg tenyleg nagyon izmos csak folyton azzal szorakozik egy masik lannyal h kinek nagyobb az "izma" h pl az egyik egyszerre felemelt 20 lovat me

g ilyenek szoval ez csak viccbol de gondoltam adhatnek neki vmi vicceset de varom a tovabbi otleteket

2013. dec. 1. 22:32
 8/15 A kérdező kommentje:
mentek a zold kezecskek ,neked is "téglás" mer jo poen volt hahaha
2013. dec. 1. 22:36
 9/15 A kérdező kommentje:

ez szerintetek jó ötlet lenne csak a saját fényképével???

[link]

2013. dec. 2. 14:57
 10/15 A kérdező kommentje:
naaa írjatok még fontos lenne nagyon mert nem nagyon szoktam beszélgetni azzal a lánnyal de nagyon szimpi csak sajnos neki"menőbb" barátai vannak és egy másik lány folyton odajön hozzám ,mindig követ ,kicsit idegesítő és nem akarja h odamenjek hozzá hanem mindig talál vmi olyat h én ne bírjak odamenni és vmi olyat szeretnék neki adni aminek nagyon örülne és talán így többet fog változni a kapcsolat közöttünk kösziiii :)))))))
2013. dec. 2. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!