Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Osztálykarácsony?

Osztálykarácsony?

Figyelt kérdés

Mit vegyek egy 14 éves lánynak (vmi személyes dolog kellene 500ft-2000ft értékben)

Imád focizni,azzal szokott szórakozni h nagyon nagy izma van ezért vmi izmos dolog is jó lenne mert az vicces és aranyos,vicces is és nagyon szép,a szeme pedig gyönyörű nagy

hát nem tudom mennyit segitettem azzal h szép de előre is köszönöm



2013. dec. 1. 13:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Saját magáról minek kép, ha csak nem egómanó?:) Vagy ha lemented pl fb-ról az egyik képét, azt, ami már eleve meg volt neki, ajándékba?:) Toll, kulcstartó, bögre, csoki, gyertya -és tartó, plüssállat, tégla. Szerintem ezekre van szüksége:D Am beletekergéltem ,ott láttam valami képeket, de szerintem azt minek?:D
2013. dec. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
hát szerintem jó ötlet és am a videoban takács nóra is magról csinálta( meg mondjuk gáborról )akkor most ő is egómanóó?? de nekem mind1 csak ötletek gyűjtök
2013. dec. 2. 19:18
 13/15 A kérdező kommentje:
naa?? vki még nem ír???ráér mondjuk még ezen a héten mer csak hétvégén érek rá ajándékot venni és jövőhétvégén megyek bécsbe:) aztán meg már téli szünet éljeen:DD
2013. dec. 3. 16:46
 14/15 anonim ***** válasza:
Jaj,én csak azt akartam,hogy mondom,nem csekkoltam a vidit, de majd egyszer:)
2013. dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
ja oké:)) de nem tudsz vmi konkrét példát?? csak ne azt amit a többiek írtak
2013. dec. 3. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!