Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Nyakamon az osztálykarácsony,...

Nyakamon az osztálykarácsony, de mi legyen az ajándék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Az osztályban karácsonyi húzás volt,és én kihúztam egy fiút.Fogalmam sincs,hogy mit adhatnék neki,mert semmi,de tényleg semmi érdeklődési köre vagy hobbija sincs.Van valami ötletetek,hogy mit ajándékozhatnék neki?Köszönöm!

L/14



2013. dec. 1. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
nem ilyen.mikuláscsomagos? mert még nem hallottam osztàlykarácsonyrol amugy meg a csokit mindenki szereti!:) más.ötletem nincs max megkérdezed a haverjait mennyi a keret?
2013. dec. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kalsy válasza:
Én tavaly tollat vettem az osztálytársamnak. De a mikuláscsomag is nagyon jó ötlet!Szerintem sokkal aranyosabb ha egyedileg készíted el,mondjuk egy bögrét teszel bele amire a nevét írod rá alkoholos filccel és beteszed a sütőbe aztán tehetsz bele csokit vagy cukrot,kulcstartót,vagy csuklószorítót,és egy karácsonyi kártyát. Remélem tudtam segíteni. :)
2013. dec. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaj,életmentők vagytok!Köszönöm!!!
2013. dec. 1. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!