Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » A barátomnak egy saját,...

A barátomnak egy saját, kézileg készítésű füzetet szeretnék adni karácsonyra, amibe a saját gondolataimat, idézeteket, közös képeket teszek. Mivel tudnám még feldobni, ezt a füzetet?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Ez annyira tipikus nőcis ajándék. Belelapoz, aham, tök szép, tetszik, köszi, aztán soha az életben nem fogja elővenni. Hogy olvasgassa a gondolataidat... :D Istenem!!!


Na jó, talán egyszer elolvassa, hogy ne süljön fel, ha belekérdezel, hogy ezt vagy azt olvasta-e.


Vegyél inkább neki olyat, aminek tényleg örül. Pecabot, tekegolyó, darts nyilak, teremcipő...

2013. nov. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos igazat kell adnom az elsőnek ha le is pontoztad.
2013. nov. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nemhogy valami hasznosat vennél, pl bőrékszer, pia, zippo, könyv, ezüstlác... Bármi kb., csak ne ilyet. 2 nap múlva a szekrény mélyén landol.
2013. nov. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
82%
Sajnos egyet kell értsek az elsővel!És ez tapasztalat.A pasik ezt nem tudják értékelni.Egyszer egyik haveromnál voltam és szemet ütött a polcon egy szép könyv,levettem és egy ilyen album volt,amin a barátnője heteket dolgozott ...A srác saját maga mondta h a képeket megnézte,de még sose olvasta el....
2013. nov. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha pucér nők fényképei lennének benne,tuti átnézné.
2013. nov. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább saját készítésű képkeret, amiben van 2-3 közös kép kicsinyítve, hogy ne legyen olyan nagy. Ez lehet kerek, lóhere formájú, hosszúkás vagy sima kocka vagy téglalap csak ne szív az uncsi. És minden képecske alá írhatsz pár szavas mondatot. Azt kiteheti bárhova a lakásban, ha direkt falra akaszthatósra és asztalra állíthatósra csinálod meg. Azt tuti minden nap nézni fogja vagy legalább ránéz és eszébe jutsz.

De, ha már minden áron ilyesmit szeretnél, készíthetsz naptárat. Én láttam olyat amire nem volt konkrét dátum csak a hónap és a nap írva. Szóval végtelen idejű nem csak 2014-re szól. És minden napra egy szép gondolat vagy egy jó tanács, esetleg a jelesebb napokra, mint szülinap névnap, valami személyre szóló jó kívánság. Ezt is ki lehet tenni bárhova. Én egy irodában lapozgattam ilyet és FÉRFI irodájában! Nekem nagyon tetszett. Mit szólsz?

2013. nov. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm Nektek! :) Ez az utóbbi nagyon tetszik! ;) Hol lehet valami hasonlót készíttetni?
2013. nov. 30. 13:19
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Az én férjem elég érzelmes és romantikus, de ez még neki se tetszene szerinte. A pasiknak telefon, tablet, új PS játék, szerszámosláda, ilyesmik kellenek. Nem gondolatos füzetecske, hidd el, nem tudná értékelni.
2013. nov. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Készíteni vagy készíttetni akarod? Amúgy, ha csináltatni szeretnél azt általában a foto-shopokban lehet. Legalábbis a legtöbbnél ki van téve a kirakatba, hogy póló, bögre, naptár, meg mindent lehet.
2013. nov. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!