Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen könyvet ajánlanátok...

Milyen könyvet ajánlanátok karácsonyra?

Figyelt kérdés

Azért írtam ki ezt a kérdést, hogy ötleteket szerezzünk egymástól.

Az én ötletem:

Vicky - Ezüstlány: Egy igazi varázslat


2013. dec. 2. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Akartam ajánlani könyveket, de így hogy sem a témát nem írtad le, sőt írtál egy könyvet amiről életemben nem hallottam (pedig nagy könyvmoly vagyok, és majdnem 1000 könyv boldog birtokosa) sajnos nem tudok tippeket adni..

Talán ha úgy gondolod hogy az ötleted jó, akkor vedd meg azt a könyvet.

2013. dec. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kinek lenne...?
2013. dec. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy általában kérdeztem, hogy mégis ti miket vesztek másoknak. Gondoltam, hátha valakinek ez segítség az ajándékválasztáshoz.
2013. dec. 3. 13:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sokszor ajándékozok könyveket.

PL:

anyumnak Stephen King, Vavyan Fable, Leslie L Lawrence, vagy olyan könyvet ami éppen akkor érdekli. Idén karácsonykor valami olyasmi könyvet veszek ami A római birodalomról szól. (mert most erre ment rá)

nagynénémnek különböző nemzetségű szakácskönyvet (thai, vietnami, kínai) fogok venni. De neki vettem már különböző cukrász könyveket, vagy kreatív könyveket. Idén ugye a thai vagy egyéb szakácskönyvet veszem, meg megvettem már neki a gyertyakészítős könyveket. Nagynéném imád ilyenekkel foglalkozni, és ezeknek örül a legjobban.

Unokatesómnak mindig az éppen aktuális "álom könyvét" veszem meg. Megkapta a Harry Potter könyveket, A gyűrűk urát is. Most fogom kipuhatolózni hogy jelenleg mi az álom könyve.

Nagyim is imád olvasni, ő neki a Danielle Steele, Clara Kenneth könyveket kutatom fel..


Igyekszem mindenkinek olyan könyvet venni, amit örömmel olvasnak is.


Talán neked is megkéne tudni hogy annak akiknek könyvet akarsz ajánlani, mit szeret olvasni, mi a kedvence, és ha már tudod a kedvenc íróját, akkor beszerezni olyan könyvet amit még nem olvasott el vagy nincs meg neki..

2013. dec. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!