Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek karácsonyra a...

Mit vegyek karácsonyra a barátomnak? Írjatok ötleteket!

Figyelt kérdés
Nem tudom mit vegyek a szerelmemnek karácsonyra, semmi ötletem nincs. Írjatok minél többet, minél egyedibb, annál jobb.:)

2013. dec. 5. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nekünk ez már a 4. karácsonyunk együtt és azt találtuk ki,hogy mindketten készítünk egy felsorolást(elmondjuk..) egymásnak amire szükségünk van és a másik abból kiválaszt egyet,v többet...így nem ajándékozunk felesleges dolgokat.

De pl ha magamtól kéne akkor öv, karóra, pulcsi, pénztárca, ilyenek jutnának eszembe:) de nálunk ez nem ilyen egyszerű,ezért van a lista:)

2013. dec. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálunk ez sajnos biztos nem működne. Meg szeretném látni rajta a meglepettséget.:) Valami személyeset akarok neki adni, mert ha mondjuk parfümöt vennék neki, az olyan mintha pénzt adtam volna. Olyan szeretnék amit nem tud megvenni magának. Gitározik, szóval eszembe jutott hogy veszek neki egy pengetőt, és arra gravíroztatok. Csak egy barátom szerint azzal csak kiszúrnám a szemét, és az nem ajándék. Szóval most semmi ötletem.:(
2013. dec. 6. 11:46
 3/4 anonim válasza:
Hát figyelj :DD nem tudom mennyi ideje vagytok együtt....de szerintem a parfüm elég good lenne:D ilyenkor mondják h: büdös vagyok? HÁT NEM , MERT NEM DEZODORT VETTÉL NEKI HANEM PARFÜMÖT ÉS AZ NEM UGYANAAZZ! És a sex is kellemes egy jó vad csávóparfümmel és egy nó női parfümmel..a jó illatok hergelik az embert:P
2013. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Imádom az illatát, nem rontom el egy másikkal. Meg valami személyeset akarok!!:D De köszönöm.:)
2013. dec. 7. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!