Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a karácsonyi...

Mit vegyek a karácsonyi ajándékozásra annak a személynek akivel nem a legjobb a viszonyom és nem igazából tudom hogy mi tetszene neki? Adjatok légyszi ötleteket, köszönöm.

Figyelt kérdés

2013. dec. 6. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Legalább annyit írhattál volna,hogy kb hény éves,férfi vagy nő,és ha nem szereted,miért kell neki ajándlkot venni.


Üveg ital,tusfürdő+deó csomag, doboz csoki,ilyenre tökéletesek ezek a sablonajándékok.

2013. dec. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
13 éves lány.
2013. dec. 7. 11:15
 3/6 anonim válasza:
vibrátor
2013. dec. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
te sem voltál ott mikor az észt osztogatták
2013. dec. 8. 12:53
 5/6 anonim válasza:

valami bizsu ékszer vagy valami,olcsón meglehet úszni hiszen egy drágának látszó bizsu karkötő és csoki és kész ;) vagy film egy jó film vagy könyv.Vagy tus fürdő valami jól kinéző csomagolásban.smink pl.egy szem ceruza,szempilla spirál,

Ha te felnőtt vagy és egy kisebbnek akarsz ajándékot akkor :Egy csinos kis táska, vagy csinos kis lámpa,csini kis ruha,vagy sapka,vagy kabát.

huh rengeteg ötletem van pénztől függően ha gondod akad írj rám én nekem van még ötletem mivel én is csak pár éve múltam el 13 ;D ... ( Málnahabocska -vok :))

2013. dec. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi.:)
2013. dec. 9. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!