Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Legjobb barátnőmet húztam ki...

Legjobb barátnőmet húztam ki az osztályban mikulás-ajándékozásra, mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
1000 ft a megbeszélt érték az osztályban. ötletek?
2012. dec. 3. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
hát... elég gáz hogy a legjobb barátnődnek tartod és még így se tudod mit adj neki... elgondolkodnék azon hogy nevezem e így a legjobb barátnőmnek...
2012. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, de attól még nem ezt kérdeztem.
2012. dec. 3. 18:39
 3/5 anonim válasza:

te vagy hetti?

amugy ha szivből jövöt adsz akkor az tuti siker

biztos tudod miket szeret

2012. dec. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt bezzeg nem írtad le, hogy hány évesek vagytok, mi érdekli, stb. :-/ Képzeld el magad a helyébe, és gondold el, hogy minek örülnél a leginkább. Neked kéne megtalálni a választ.
2012. dec. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nah akkor segitek: ha már a legjobb barátnők vagytok akkor az azt jelenti hogy nem egy, hanem több közös dolog is van amit szerettek csinálni, vagy több olyan dolog is van ami mindkettőtőknek tetszik... más különben miért lenne a legjobb barátnőd? szóval akko9r vegyél vagy készíts egy ezzel kapcsolatos dolgot....
2012. dec. 5. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!