Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Valaki tud mindani olyan...

Valaki tud mindani olyan oldalt ahol a Jojo bújócskázó nyuszi nevű játékot meg lehet venni olcsóbban mint az üzletekben? Lehetőleg Győrben?

Figyelt kérdés
a lányomnak kéne karácsonyra,és az üzletekben 16000ft körül mozog,már néztem neten is de sajnos csak 1000ft-ért találtam. habár az már egész jó akció,de ha esetleg valaki tudna ajánlani valamit hol vehetem meg olcsóbban,vagy eladná,azt szívesen meghallgatom. nagyon tetszik neki és nagyon vágyik rá a lányom,de ha nem találunk olcsóbbat beszállnak a keresztszülők és megvesszük 10000 vagy ha már nem lesz rá lehetőség 16-15000ft-ért. aki eladná 7-8-9000ft-ért az írjon nyugodtan privátot. nagyon szeretné megkapni szegényem már felajánlotta hogy beszáll a zsebpénzéből,de hát milyen lenne már hogy saját maga veszi az ajándékát.

#ajándék #Győr #olcsó #eladná #Jojo bújócskázó nyuszi
2013. dec. 9. 09:35
 1/1 anonim válasza:
A miénk éppen most érkezett meg, a jateknet.hu oldalról rendeltem egy távirányítós villám mcqeen-el együtt. 15 890 Ft volt a nyuszi, te hol láttál 10 000 Ft-ért? Mert én is nézegettem, honnan érné meg a legjobban megrendelni, de 10 ezer Ft-ért nem láttam sehol. (ja, teszveszen egyet, de az angol nyelvű volt) A boltban 18 ezertől kezdődött, azért választottam a honlapot.
2013. dec. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!