Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vehetnék a horror és...

Mit vehetnék a horror és játékimádó páromnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elegetek van ebből a kérdésből és, hogy csak az a válasz, hogy nem ismeri az ember elég jól a párját de bebizonyitom nektek, hogy igenis tudom mi után érdeklődik csak ötleket várok ti ebből mit tudnátok kihozni. 18éves nagyon szereti a zenét, ha tehetnék énekes és vagy zenész lenne de nincs hozzá tehetsége, viszont folyton zenét hallgat így vettem neki egy márkás füllhallgatót ami pedig nem jön ide, egy 2darabos boxer csomagot de ez karácsonyra elég kevéske. Nagyon szereti a LEAGUE OF LEGENDS nevű játékot, Michael Jacksont, Dr houset ha tehetné orvosi pályára menne tovább, a reggae zenét, Bob Marleyt, Kurt Cobaint (van egy hatalmas poszter a szobájában) Garfieldot Tom és Jerryt mint gyerekkori meseszereplők, a horror filmeket de öltözködni is szeret csak nincs rá pénze esetleg vegyek neki egy inget? Alapjáraton elég melankolis a személyisége nem egy életvidám ember, inkább magának való gondolkodó típus. Arra is gondoltam veszek neki valami érdekes könyvet de olvasni nem szeret. Tanácstalan vagyok pedig annyi mindent tudok róla. Valakinek esetleg ha van valami jó kis ötlete azt nagyon szívesen meghallgatnám:)

Előre is köszönöm.



2013. dec. 9. 17:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!