Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » 40 éves édesanyám részére...

40 éves édesanyám részére melyik karkötőt válasszam karácsonyra? Testvéremmel közösen adnánk.

Figyelt kérdés

Fekete: [link]


Bézs: [link]


2013. dec. 9. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem a bézs jobban tetszik...


De anyukámnak egyiket sem választottam volna, mert az ilye angyalos dolgokat nem tudom hozzá elképzelni, emiatt nem tudom, hogy a ti édesanyátoknak melyik lenne jobb.


26/n

2013. dec. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
47%
A bézs szebb, de ezek a cruciani karkötök olyan kislányosak, fiatalosak, nem tudom, hogy 40 éves anyuci mennyire örülne neki. Habár én anyukámnak is szüksége volt kabbala karkötöre 43 évesen, mert mindenkinek körülötte volt, igaz azóta is hordja.
2013. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A bézs sokkal szebb.
2013. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

A bézs szebb, de ezek valóban nagyon kislányosak. Egy 40 éves nő kétlem, hogy felvenné.


4000 ft értékben már lehet kapni vékonyka ezüstláncokat, inkább ilyesmiben gondolkodjatok!

2013. dec. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ő nézte ki magának egy újságban, úgyhogy biztos hogy örülne, és hordaná. Egyébként sok ember szerint úgy nézünk ki, mint a testvérek, szóval ő nem a trottyos fajtából van
2013. dec. 9. 18:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy trottyos lenne az, aki nem kislányoknak készített ékszereket hord... de köszi a 0%-ot kérdező, téged minősít. Szerintem itt mindenki csak segíteni akart.
2013. dec. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztLak le, én soha senkit nem értékelek... Egyébként meg a crucianinak nem sok köze van a kislányokhoz
2013. dec. 9. 18:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Én sem hiszem, hogy trottyos lenne, fura is lenne 40 évesen...az igen fiatal még....

De nekem is gyerekes, pedig még 3 sem vagyok..de az nem jelentiazt, hogy másnak nem tetszik...

Én konzervatívabban öltözködöm annál, hogy angyalszárnyakat hordjak a csuklómon...

2013. dec. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30 sem
2013. dec. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!