Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Tetszik ez a doboz?

Tetszik ez a doboz?

Figyelt kérdés

Valójában az egyik oszt.társamnak szeretnék csinálni egy ilyet.

Én a harmadik variációra gondoltam,de úgy hogy a doboz alja egy színű és a tetején a két csík is. A felső részen a nagy része pedig valamilyen mintás.(karácsonyi pl)


Csinált már valaki ilyesmit?


Előre is köszönöm.17/L



2013. dec. 13. 13:56
 1/4 anonim válasza:
tök jó, de hol a link?
2013. dec. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2013. dec. 13. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csináltam ilyet régebben. Szép a végeredmény, de gyenge doboz. Ha nem nehéz tárgyat raksz bele akkor hasznát veszed.

Én tettem az aljába egy vékony szivacsot, aminek a közepén volt egy kis vágás, és abba helyeztem el a gyűrűt.

2013. dec. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

megkaptam az üzidet.

Sajnos nem tudom már hogy mekkora papírt használtam, de arra emlékszem, hogy lehetett kapni színes négyzet papírokat és én azokból csináltam.

Végül is csak úgy tudod meg ha a doboz egyik oldalát meghajtod. Abból látni fogod hogy elég a méret vagy kicsi vagy nagy..

2013. dec. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!