Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ajándék ötletekre lenne...

Ajándék ötletekre lenne szükségem gyerekek részére. Ti miket vesztek?

Figyelt kérdés

Húgom 3 és 5 éves kislányának gondoltam közösen egy szánkót, mellé külön még valamit, de nem tudom mit, rengeteg játék van... 9 éves lánynak nem tudom még mi legyen az ajándéka.

Öcsémnek karácsonykor lesz 6 hónapos a kisfia, ruhát máshonnan kap, inkább valamilyen játék kellene. Illetve van még egy 6 éves kislány, akinek rajzszettet szeretnék (vázlat füzet, ceruzák) viszont nem tudom melyik lenne a megfelelő márka, Faber Castel-ek jók?

Párom testvérének az egyik kislánya 4 éves, neki nem tudom mit vegyek, mert szinte mindene megvan... másik lány 8 éves, ő jégkorit kap.

Illetve még van egy 10 és egy 15 hónapos kislány, akinek kellene valamilyen ajándék.

Segítségetek köszönöm előre is! :)


2013. dec. 15. 16:41
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja, és még egy kérdés.. az én 15 éves lányomnak megérné tabletet venni, vagy inkább ballagására? Nem kérte, csak említette, hogy szeretne egyet, akkor nem firtattuk a témát.. aztán most gondoltam rá, hogy lehet az ő ajándéka az lesz. Ha igen, milyen tabletet ajánlotok, nem vagyok otthon az ilyen dolgokban :))
2013. dec. 15. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!