Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » A Cipősdoboz karácsonyon...

A Cipősdoboz karácsonyon kívül milyen módon lehet még szegény/beteg gyerekek részére elkészített kis ajándékcsomagokat eljuttatni?

Figyelt kérdés
Ismer valaki esetleg egyéb ilyen "mozgalmat" is?
2012. dec. 2. 22:25
 1/6 anonim válasza:
100%

Meg lehet kérdezni a helyi templomban/gyülekezetben/plébániában/parókián.


Az egyházak szoktak ilyet szervezni.

2012. dec. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát, nem vagyok igazán hívő, de majd akkor lehet, hogy megpróbálom, ha nem találok mást, köszi.


Leginkább amúgy valami civil szervezetre gondoltam, akik ilyen ügyben tevékenykednek.

2012. dec. 3. 06:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Mikulásgyár


[link]

2012. dec. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Olyasmire gondoltam amúgy, mint a cipősdoboz karácsonynál is, hogy mondjuk kiválasztok egy "célszemélyt" (pl. 8 éves kislány), és csinálok neki egy ajándékcsomagot: iskolaszerek (de persze nem egy üres semmilyen füzet, hanem olyasmi, aminek - szerintem - egy nyolcéves örül: szép ceruzák, tollak, radírok, vonalzó...), matricák, édességek...


Csak azért nem a cipősdoboz karácsonyt szeretném, mert ott nem tudom, kinek fogják odaadni. Pl. lehet, hogy cukorbeteg kisgyerek kapja, és édesség van benne, vagy épp egy fogyatékos kisgyerek, aki az iskolaszerekkel semmit sem tud kezdeni... Félelmem, hogy ilyen módon akaratlanul is rosszat teszek jó helyett...


Az én "célszemélyem" jelenleg egy olyan kisgyerek, aki a szegénység miatt nem jut ilyesmihez.

2012. dec. 3. 11:08
 5/6 jani0523 válasza:
Ha tudod hol lakik akkor 1: (ha van pénzed!) felbérlsz egy mikulást nemsok 20-25percre még odadja az ajándékot 2:te magad mész el 3: (szerintem baromság) bekopogsz leteszed és elfutsz.
2012. dec. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De nem konkrét személyről beszélek, hanem csak azt tudom, hogy milyen paraméterekkel rendelkező gyereket kerestem volna.


Amúgy már mindegy, más megoldást választottam. Ezt: [link]

2012. dec. 7. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!