Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ti a párotoknak mit adtok...

Ti a párotoknak mit adtok karácsonyra?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is írjatok:D

18/F



2013. dec. 17. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egészen mást, mint terveztem. Megkapja az útlevelét kifelé a kapcsolatunkból...
2013. dec. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az se rossz
2013. dec. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tevetke válasza:
Az kemény! Lehet tudni, mivel érdemelte ki vagy inkább nem publikus?
2013. dec. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet tudni, persze. Ez lesz a negyedik karácsonyunk, de még mindig nem jutottunk el odáig, hogy együtt töltsük, mert még nagyon nagy gyerek, képtelen felnőtt fejjel gondolkodni. Az életének nagy részét még így harmincon túl is a haverok töltik ki, én meg már túlságosan komoly vagyok ahhoz, hogy ezt tolerálni tudjam és mostanra jutottam el odáig, hogy betelt a pohár. Az életkorának kb. a fele felelne meg a viselkedéséhez. Ez pedig nagyon kevés ahhoz, hogy családalapításon vagy csak szimpla összeköltözésen gondolkodjunk. Nos, ennyi. Semmi szaftos sztori megcsalásról vagy ilyesmi.
2013. dec. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Én egy konyhai kötényt biztos veszek neki,mert kérte és imád főzni:) szerintem még egy parfümöt,amit múltkor együtt néztünk,és nagyon tetszett neki,csak drágállta.

Ja és egy üveg vhiskey-t, amit majd együtt iszunk meg :D 23/L

2013. dec. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

egy zippo öngyújtót. :) tudom, hogy vágyik rá, mióta elhagyta az előzőt.

21/l

2013. dec. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Diego vásárlási utalványt

26/L

2013. dec. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!