Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak haveromnak a 18....

KoviAti kérdése:

Mit adjak haveromnak a 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor fogjuk ünnepelni... (tudom hogy későn kérdem de csak most tudatosodott bennem hogy kéne neki venni valamit és ezért kicsit szarul is érzem magam).. piát nem akarok és nem is tudok venni neki mert én még 17 vagyok... Juventus rajongó ugyhogy valami azzal kapcsolaos dologra gondoltam (ha hamarabb eszembe jut akkor egy Galatasaray-os ajándékcsomagot is összeállítottam volna neki) dde más ötleteket is várok... kedvenc videójátéka a Battlefield nekem a Call of Duty és van is egy CoD os poszterem szerintem azt mellérakom :)

2013. dec. 28. 22:17
 1/1 anonim válasza:
Én mindenképp vicces ajándékot vennék neki... akár haverokkal elmennék és vennék vmit egy szexshopban... De ha ennyire játékrajongók vagytok akkor biztos örülne vmilyen új tipusú egérnek vagy billentyűzetnek... mert már szétverte őket a nagy harcokban.... XD
2013. dec. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!