Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a barátom 18....

Mit vegyek a barátom 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok:( 3 hónapja vagyunk együtt, és sajnos nem sikerült annyira ki/megismernem, hogy tudjam h mit szeretne, v mire vágyik..azt tudom, hogy parfümje sok van. Ékszereket sem hord..semmit:/ Saját kezűleg pedig nem szeretnék. Tudom h az sokkal jobb meg minden, de akkor sem..segítsetek légyszíves:(
2013. nov. 4. 19:31
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Szerintem mondjuk ha egy közös képet hívatsz elő és azt bekeretezteted vagy sok kis képből raksz össze egy képet nagyon fog neki örülni! Mellé valami jelképes alkoholos ital hisz mégiscsak 18 lesz! :) Ha nem iszik akkor poénosra is veheted valami vicces gyerekpezsgővel akár! Szerintem érteni fogja! :) Sok sikert!

2013. nov. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én a barátomnak egy törölközőt vettem amibe a neve bele volt hímezve mellé még egy 16 szeletes csokitortát. 2 hónapja szakítottunk,júliusban volt a szülinapja akkor jártunk 1 éve kb. :) Amúgy szívecskés keretbe egy közös kép is nagyon jó vagy egy plüss maci:)
2013. nov. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!