Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Egy két éves kislány mit...

Egy két éves kislány mit illik vinni szülinapjára? Természetesen az anyukája azt mondta, semmit ne vigyünk, mindene megvan.

Figyelt kérdés

De azért én mégsem szeretnék odaállítani üres kézzel, valami kreatív dologra, esetleg saját készítésű apróságra gondoltam. (egy másik szülinapra ő saját készítésű gyurmát, és üvegfestett ceruzatartót vitt ugyancsak kétéves gyerkőcnek)

Vajon a virágnak örülne?


2014. jan. 9. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Két éves kicsik még sok mindennek örülnek, plüssök, babák, színes ceruzák, virág viszont egy gyereknek szerintem korai, ők még nem igen tudják értékelni az élő növényeket. A gyurma, ceruza, színes filcek, kréták viszont általában minden kicsi gyereknek tetszenek, és amúgy is fogyóáru (elszórja, eltörik stb.). :)
2014. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 acelsziv ***** válasza:
valami jó kis hangszert, Anyuka odáig lesz :D
2014. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

va egy granna nevű tarsasjatek marka viszonylag olcsok es puzzlino, memo stb

neveken kifekezetten 2-4 eveseknek valo jatekaik vannak (nagymeretu parosito kirako stb.)

Az en kislanyom.odaig volt erte. de mas hasonlot i vihetsz (lasd tobbi valaszado) Lemoshato filctollat vigyel! (a normalert.fejedet vehetik:-)). Az en kislanyomnak e kertem viragot keteves kora elott nem.sokkal.nevmapjara. Vegul is hetekig minden nap meg akarta nezni (jacint volt), de hat nem gurigathatta, nem.locsolhatta meg 15-szor es még ra is szoltam, hogy a viragjat ne tepekdje le! belatom nem.volt idealis ajandekotlet:-)).

2014. jan. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egy csomag színesceruza és egy csomag mindenféle színű papír jó ötlet lehet. nem túl drága, anyuka sem kap szívbajt, a kétévesek meg már imádnak fickálni, firkálni stb. praktikus és úgyis fogyócikk szokott lenni az ilyesmi, szóval miért is ne?
2014. jan. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Imola Ágnes ***** válasza:
Építőkocka+ mesés/mondókás könyv.
2014. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ujjfesték! :) élvezni fogja :)
2014. jan. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
48%
Ne vegyél akkor semmit ...tok felesleges egy újabb kacat...inkább csokit cukorkát adj az tuti örül és elfogy!!!
2014. jan. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kétévesnek csokit és cukorkát... *kalapemel* hát, nemár.
2014. jan. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!