Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot vegyek a...

Milyen ajándékot vegyek a nővéremnek a 16. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Lesz egy bulija, olyan igazi Sweet 16, és szeretnék neki valami igzán jó dolgot adni, de nem tudom mi lehetne az. Ötletek? Nagyon jól jönne egy kis segítség! Előre is köszi! :)

#ajándék #születésnap #ajándéákozás #édes 16 #sweet 16 buli
2014. jan. 16. 20:53
 1/5 anonim válasza:
48%
Szerintem vegyél neki bibrátort.
2014. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél neki valami bolondosat.:) pl ha picit rendetlen, vegyél neki pl zümmögő játékporszívót, vagy mondjuk feliratos pólót , pulcsit, amit te tervezel meg, így személyes lesz, ha gondolod, privátban küldök linket.:) ne értéken vagy hasznosságon gondolkodj, a barátnőitől úgyis meg fogja kapni a körömlakk parfüm sminkcucc arzenált ;)
2014. jan. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

www.meska.hu


Itt sok különleges, egyedi kézműves dolgot találsz, aminek egy lány csak örülhet.

2014. jan. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

bármit, aminek egy lány örülne :)

mondjuk sminkek, ruha, kiegészítők :) én pl ilyen dolgokat jobban szeretek, mint a felesleges kacatokat, amikkel aztán úgyse csinálok soha semmit, csak porosodnak a polcon :D

15l

2014. jan. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csokit gyerekpezsgőt.
2015. ápr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!