Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek mit vegyek egy...

Szerintetek mit vegyek egy fiú osztálytársam 18. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Bármilyen ötletet szívesen fogadok:D

2014. febr. 12. 20:04
 1/1 Cicó1002 válasza:

Ez függ attól is, hogy mennyire ismeritek egymást, mennyire vagytok jóban :)

Ha pl meghív a szülinapi bulijára, akkor akár összedobhatjátok a pénzt a haverokkal és csináltathattok neki egy fain kis tortát, olyat, amilyet szeret, pl valami autó, vagy motor alakút.

Jó ötlet még szerintem az is, ha mondjuk egy felsőt veszel neki, pláne, ha ismered az öltözködési szokásait, milyen ruhákat szeret.

A kedvenc együttese cd-jét (tudom, manapság bármi letölthető, de egy kézzel fogható válogatás Cd azért nem semmi ajándék), vagy mozijegyet egy olyan filmre, amit tudod, hogy szeretne megnézni...és még sorolhatnám :D

Ha viszont nem ismered annyira és csak úgy akarsz venni neki valamit, akkor szerintem akár egy márkásabb fülhallgatónak is örülne, az úgyis fogyóeszköz ( mindig megtörik a zsinórja), vagy valami vicces kiegészítő: kitűző, baseball sapka, színes cipőfűző...nagyjából ennyi ugrott most be :) Ja és akár több kis ajándékot is összekombinálhatsz, beleteszel 3-4 ajándékot, amik nem túl nagyok, és nem túl drágák, egy ajándéktasakba és tádám, már meg is van a meglepi :)

Remélem tudtam segíteni :)

Sok sikert és boldog születésnapot az ünnepeltnek :)

2014. febr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!