Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a volt legjobb...

Mit vegyek a volt legjobb barátnőmnek a 18. Szülinapjára?

Figyelt kérdés
11 éve ismerjük egymást, de egy ideje valami miatt megváltozott, más lett a gondolkodási körünk, más társaságában vagyunk, szóval Fogalmam nincs hogy mit vehetek neki. Arra gondoltam,hogy ha nem találok semmit ami tetszene neki akkor legfeljebb oda adom neki a pénzt, aztán majd ő vesz magának amit akar. Kép keretet nem szeretnék adni neki, mivel,közös kép az elmúlt egy évben nem készült rólunk. Kb Mindene megvan. Talán egy rajzfilm figurás póló az aminn még gondolkodtam, de szerintem az sem tetszene neki. Szóval sokat segítene ha Tudnátok adni pár tippet.

2014. febr. 10. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért ajándékozol meg valakit, aki nem a barátod és nincs közös témátok annyira sem, hogy egy közös képen szerepeljetek? Ne vegyél neki semmit! Ha meg a körülmények miatt muszáj, akkor egy képeslapot meg egy csokit!
2014. febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem iszonyatosan snassz odaadni egy barát szülinapjára a pénzt. Ezt csinálhatod a gyerekeddel, csinálhatod az unokáddal, de barátnak/barátnőnek ilyen még sosem jutott eszembe.


Nem tudom, hogy mennyit szánsz rá, én a barátnőknek általába valami apróságot adok, max 400-450Ft ért (csoki, vagy a képkeretes amit mondtál, vagy valami amit szeret), egy barátnőm van, aki nem a legjobb, de úgy kezdtük el 4 éve a középiskoát, hogy ő áll hozzám a legközelebb, és ő is mindig nekem szokott csak nagyobb ajándékot venni, szóval neki szoktam ilyen 1000Ft, vagy icipicit felette lévő összegben adni szülinapjára.


Ennél drágábban szerintem nem kell senkinek, max ha van egy párod már néhány éve. Például én azért a páromnak van, hogy 4-5000Ért veszek ajándékot, de már 4éve együtt vagyunk és egyáltalán nem sajnálom rá, mert nagyon szeretem, és megérdemli.


Szerinem a legjobb egy kis üveg alkohol lenne. Én is azt kaptam a 18. szülinapomra ettől a barátnőmtől, és én nagyon örültem neki. Ez igazából egy jelkép, hogy 18 éves vagy, most már legálisan is ihatsz, és "ha-ha". Szerintem vicces volt. Együtt kiültünk a párommal és az ő párjával a helyi rétre, és éjfélkor koccintottunk azzal, amit kaptam.


Erre a legjobb a blue curacao, mert az egy nagyon finom koktél és pl tescóba is valami 800Ft-ért lehet már kapni, nem is kicsi az üveg és célnak tökéletesen megfelel.


Ez a korosztály (én is ebbe vagyok) meg szerintem kifejezetten örül az alkoholnak, mert legalább a köbvetkező összejövetelen vagy valamin nem kell vennie.

2014. febr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!