Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » 1. hónapfordulóra, névnapra...

1. hónapfordulóra, névnapra ajándékötletek? Fiúk, ti minek örülnétek?

Figyelt kérdés

2014. márc. 7. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
egy sörnek
2014. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Két sörnek...
2014. márc. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Viccet félretéve: én nem szerettem a csoik sose, nem voltam édesszájú dezodorom, parfümöm volt elég. Én jobban szerettem, ha csak simán ketten voltunk és olyat csinálunk, amire látom, hogy készült a lányka:


Nem az ajándék a lényeg, hanem hogy mennyit foglalkoztál vele: Adhatsz neki 15.000 ftos parfümöt, de szart se ér ha csak úgybeszaladsz a boltba azt az orra elé bszod.


Legjobb: Kicsit kicsinosítod a kecót (persze ha van saját) 1-2 gyertya és szépen főzöl valami jót:) Egy kis Lasagne kettesben egy kis zenével tökéletes:) Nem kell túlspirázni 1hónap az az 1. lépés :D ha minden nagy ötletet ellősz az elején későbbre mi marad? :D

2014. márc. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Őszintén? Hónapfordulókat nem tartom észben, névnapot még annyira sem. Ha sütnél egy jó sütit, annak éppen tudnék örülni, de semmi ajándékot nem várnék egyik alkalom miatt sem.
2014. márc. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én úgy szoktam, hogy 1.hónapfordulót ünnepelni, fél évet,és utána az évfordulót :) Minden hónapot megünnepelni feleslegesnek találok én is.
2014. márc. 8. 09:19
 6/8 A kérdező kommentje:
Sütire gondoltam én is..pl muffin?:) (Egyébként a két alkalom egymás utáni napokban lesz,ha apróságot is, de egyben adjak neki, vagy mindkét alkalomra külön?)
2014. márc. 8. 09:28
 7/8 anonim válasza:
Mehet neki egyszerre... értékelni fogja nem muszáj sütit, 1hónapra jó a muffin :D kűldhetnél nekem is, azt szeressük^^ névnapra inkább vacsit ajánlok.. ha 2-3 nap eltérés van akkor mind1 ha több mint egy hét akkor mehet a sütés főzés:) évek múlva úgy is az évforduló lesz a fontos nem a mévnap.
2014. márc. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Először is mennyi idős az a fiú akit megajándékozni szeretnél? aztán mennyire szoros a barátságotok? Mind kettő meghatározza az ajándék minőségét és mennyiségét is.
2014. márc. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!