Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Karácsonyi ajándékötletek a...

Karácsonyi ajándékötletek a barátomnak?

Figyelt kérdés

A párom 23 éves, 2,5 hónapja vagyunk együtt. A karácsonyt mindketten a saját családunkkal töltjük, majd csak 27-től leszünk együtt, de fogalmam sincs mit vegyek neki. Sajnos későn is jutott eszembe, más dolgok foglaltak le, el is felejtettem, hogy itt a karácsony. Gondoltam parfümre, de amellé még kéne valami, de nem tudom mi.

Illetve eszembe jutott még a szextársas, de mivel még nem próbáltam, nem tudom érdemes-e 15 ezer forintot kiadni érte (amit kinéztem az ennyibe kerül.)

Az a baj, hogy megvan mindene, a múltkor akart venni inget, gondoltam rá, hogy veszek azt, de nem tudom mekkora a mérete, ezért a ruhafélék kilőve.

Esetleg nincs valami ötletetek, hogyha mégis a parfüm mellett döntenék, akkor mit vehetnék még mellé? (Esetleg az alapján ötletek, amiket ti kaptatok korábban karácsonyra?)

Előre is köszönöm szépen a segítséget!


20/N


2013. dec. 24. 16:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%

hát, az én barátom 21 éves, idén 2 képregényt kapott tőlem meg egy jack daniel's whiskyt 2 pohárral. tavaly parfümöt kapott mellé meg egy bologatós fejű HALO figurát. de mi ilyenek vagyunk, szeretjük a képregényeket meg játékokat xboxon stb :)

szerintema szextársas 2,5 hónap után még korai, nem? inkább majd később kéne, de ahogy gondolod. :D

esetleg valami könyv, képregény, játék, pénztráca?

2013. dec. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
16%
2,5 hónap? Semmit nem vennék, de te tudod.
2013. dec. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem szokott játszani, képregényeket se szereti. Könyvek közül nem tudom mit szeret, nem láttam még nála könyvet csak angol nyelvűt. Egyébként a vonatokat, villamosokat szereti közlekedésmérnöknek tanul.

A szextársassal szerintem nem lenne gond csak nem tudom érdemes-e rá beruházni...

2013. dec. 24. 16:54
 4/19 anonim válasza:
85%
20hónapja vagyok együtt párommal,kap tőlem parfümöt tusfürdővel illetve szerelmes plüssöt,tavaly meg exe csomagot kapott!Akkor 8hónapja voltunk együtt!2,5 hónapra semmiképp nem vennék 15000ft-os társast sőt eléggé korai is!Adj neki valami mást ha ennyire akarsz de olcsót!
2013. dec. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Akkor egy parfüm és egy plüss? Vagy esetleg valami szíves bögre?
2013. dec. 24. 16:59
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

2,5 hónapra 15 ezres ajándék??????


Mit fogsz venni valakinek az 1 éves házassági évfordulótokra: autót?


Szerinem 2-3 eFt-nál ne költs többet. (Jó ötlet a könyv, plüss, kulcstartóra valami kis emlék stb.)

2013. dec. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

hát plüsst, meg bögrét szerintem ne... ha nincs semmi különleges jelentése (én pl. adtam a barátomnak egy mókus plüsst de azért, mert Misinek hívják, és mindig mondtam hogy a Misi mókus jutott eszembe róla :D és azóta az a mókus plüss is kapott már egy kis barátnőt ami meg nálam van) mert ha 'csak egy mackó' vagy akármi kkor porfogó lesz... a szívecskés bögre ugyanígy.

egy szép sál? pénztárcára nem írtál, vagy valami vonat/villamos modell? bár szerintem ennyi idő után a parfüm is tök jó egy csokival :) esetleg még valami nyaklánc/karkötő lehetne, ha hord ilyesmit.

2013. dec. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

2,5 hónap után én nem vennék személyes ajándékot.

diszdobozos alkoholos ital?

2013. dec. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Pénztárcának nem tudom örülne-e, ez jó lehet a parfüm mellé, de ki tudja, hogy tetszene-e neki...mert ha magamból indulok ki, akkor nekem van egy elképzelésem az ideális pénztárcáról, hogy "mindennek legyen helye", szóval ha vennék egy olyat ami nem ideális számára, akkor valószínűleg nem hordaná.

De szerintem egy jobb parfüm is 5-6 ezer, ehhez még veszek egy jobb pénztárcát az megint min. 5-6 ezer, szóval ugyanott vagyunk mint a társasjátéknál. Jobbfajta pénztárcákat melyik üzletben lehet kapni?

2013. dec. 24. 17:20
 10/19 anonim ***** válasza:
43%

Mi mikor összejöttünk pont karácsony előtt 2 hónappal volt, én nem is vettem semmit a páromnak, mert feleslegesnek éreztem ennyi idő után. Úgy voltam vele, hogy ha együtt maradunk hosszabb távon, akkor lesz még bőven időm venni neki ajándékokat, de 2 hó után felesleges nagy pénzeket költeni.

Közben ő meg vett akkor nekem 8 ezres ajándékot, ő meg semmit nem kapott tőlem :D

De nem izgatott, úgy voltam vele, hogy ő férfi, úgyis neki kell még az elején jobban teperni.


Mostmár sokadik karácsonyunkat töltjük együtt, én vettem neki egy Pierre Cardin inget, egy Lonsdale sapkát, meg egy parfümöt.

De én ilyen korán nem vennék nagy ajándékot. De ha mindenképp akarsz valamit, akkor vegyél valami jobb fajta édességet vagy süss neki vagy ilyesmi, de semmiképp se 15 ezres ajándékot, sőt a parfüm is túl személyes ilyen korán.

2013. dec. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!