Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Fiatal, férfi középiskolás...

Fiatal, férfi középiskolás osztályfőnöknek egyedi, nem sablonos ballagási ajándék?

Figyelt kérdés

Nagyon közel kerültem a középiskolás osztályfőnökömhöz a négy év alatt, bármikor, bármit meg lehet vele beszélni, igazi példaképpé vált. Osztályszinten is veszünk neki ajándékot, de megszerettem annyira, hogy külön is szeretném majd megköszönni a négy éves munkáját. Viszont nem szeretnék sablonos ajándékot adni (pl. toll gravírozva, póló stb.)

Akár tanárok véleményét is szívesen olvasnám.



2014. ápr. 6. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz sablonosat, akkor saját magadnak kell kitalálni, mivel te ismered, nem mi :) Ha ilyen jóban vagy vele, biztosan tudsz róla valamit, hogy mi érdekli, mit szeret, esetleg valami hobbijához kapcsolódó ajándék.

Szerintem mondjuk annak biztosan örülne, ha csak leírnád szépen, hogy mit gondolsz róla röviden, hogy milyen sokat jelentett neked a segítsége, miért jó tanár, stb. Ez teljesen egyedi és bármikor olvasgathatja, akár 10 év múlva is.

2014. ápr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pl egy svájci bicska (Viktorinox) Ha nem egy elvont fóliánsbúvár, örülnie kéne neki :)
2014. ápr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Idén egy pályázat keretében írtam már egy ilyet Róla, gondoltam már arra is, hogy esetleg azt beköttetném szépen. És ismerem, igen. Csak minél egyedibbet szeretnék, olyat, amit remélhetőleg még nem kapott. Mert tesitanár lévén labdákkal és pólókkal pl. el van már halmozva.
2014. ápr. 6. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!