Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek ha az orvosomnak...

Szerintetek ha az orvosomnak adnék egy üveg Jack Danielst (Whisky)?

Figyelt kérdés
nagyon fiatal, 28-29 éves, én pedig 20 vagyok, sosem fogadna el tőlem pénz, pedig 2x meg műtött, nagyon jó ember.

2014. ápr. 14. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolkozz egy kicsit kreatívabban. Egy orvos nagyon ritkán és nagyon keveset iszik (ihat) alkoholos italt. Sokat kell ügyelni, azaz a munkahelyén sokat van, ott nem lehet italos állapotban, de még az alkohol utóhatásai sem jelentkezhetnek, mert akkor nem tud koncentrálni és szakmai hibát követhet el. Sokat autózik, tehát nem ihat stb. Ezek az italok a legtöbb helyen a közeli büfésnél vagy hasonló helyen cserélődnek át az ital árának csekély töredékét jelentő készpénzre. Szóval inkább valami mást, érdeklődj a hobbija, a családi állapota stb. iránt és azokból az információkból meríts ötletet.
2014. ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Egy bombon,meg valami likőr....de Jack Daniels sem rossz,csak ne magában add oda,hanem csomagoltasd be.Úgy elfogadja :)
2014. ápr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az a baj nagyon tanácstalan vagyok, a whiskyt az a baj nem tudom mennyi férfi issza meg, főleg a korát tekintve hogy fiatal, gondoltam még jaigermeisterre, de hát nem tudom...
2014. ápr. 14. 17:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólását már nem sikerült elolvasni? :)
2014. ápr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mondanám ez elsőnek,hogy a finom itókát nem feltétlen fogyasztásra ,hanem jelképes gesztus kifejezésére is lehet értelmezni. Anno, én sofőrként kaptam egyszer egy cégnél karácsonyra whisky-t, ami azóta is nagy becsben tartok a szekrény tetején, mementóként, emlékezve, hogy ilyen is volt egyszer.
2014. ápr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem is kedves dolog, szépen becsomagolva. Mondjuk én eléggé a hálapénz ellenes vagyok, szóval ezt többre értékelném, mert hálás gesztus.
2014. máj. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!