Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szülinapi ajándék, egy 16...

Szülinapi ajándék, egy 16 éves fiúnak, baráttól. Mit adjak?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva lesz a barátom szülinapja. Nagyon jóban vagyunk, de nem tudom mit adhatnék neki. A kulcstartót, és a plüsst már ellőttem. Nem tudom mit adhatnék neki, mint lány... És különlegeset szeretnék, nem olyat, amit más lánybarátjától nem kap. (Esetleg olyan ötlet, amivel éreztetni lehet vele, hogy nekem nem csupán egy barát..?) 2000,- fölé nem nagyon szeretnék menni 16/L Előre is köszönöm

2014. júl. 13. 23:18
 1/6 anonim válasza:

Póló valamilyen jópofa,személyes felirattal (vannak ilyen helyek ahol nyomtatnak textilre). Ha hord, akkor esetleg karkötő, akár saját készítésű.

Ha tudsz és szeretsz sütni, készíthetsz neki valami finomat (egy doboz sütit, muffint, pizzát stb.)

Ha szeret olvasni, vehetsz neki könyvet, és írsz bele valami kedveset.

Ha nem feltétlenül tárgyat akarsz adni, akkor elviheted akár egy közös programra: mozi, kiállítás, strand, kirándulás (bár írtad, hogy 2000 felé nem akarsz menni, így ez lehet kilőve).

Remélem tudtam segíteni (majd írd meg végül mit ajándékoztál).

2014. júl. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Egy bekeretezett közös fénykép? Lehet kapni üveg fényképkeretet, az egész jól néz ki.
2014. júl. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha tényleg úgy érzed h neked több mint egy barát akkor szerintem a legjobb az lenne hogyha sütnél neki sütit és ráirnád hogy I love you! Vagy vmi ilyet.
2014. júl. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha vannak közös képeitek akkor egy albumot. Én annak örülnék:)
2014. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) a képes ötletek nem is lennének rosszak, de csak egy közös képünk van, és azon is rajta van a barátunk. Nem szeretünk pózolni, és bevallom nehéz rólam jó képet csinálni :D A sütisen gondolkozom, hogy mit tudnék csinálni, ami kibír 45perces buszutat (vidéki vagyok, ő meg pesti). Karkötőt, már ellőttem sajnos :/ A póló is jó, ha az aranyköpéseit íratnám rá akkor dugig lenne, mert elég humor Herold figura. De én így szeretem őt. Még egyszer köszönöm a sok, gyors választ :) (várok még ötletet)
2014. júl. 14. 18:55
 6/6 anonim válasza:
Tudsz neki egy nagy kartont festeni, gyönyörű kézi rajzokkal/nyomtatványokkal, képeslapokkal, hajtogatott színes figurákkal ráragasztva, díszekkel, és persze SZÍVECSKÉKKEL! A papír nem drága, 500Ft. Mellé akár boltban vásárolt, akár lemezre írt videó-összevágást adhatsz neki szép élményeitekről, melyben érzelmeidet is megjelentheted. Mellé egy kicsi csokit vehetsz, amilyet szeretsz. Akár, ha nem tudsz lemezre írni, te is zenélhetsz.
2014. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!