Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Valami ötlet legjobb barátnőm...

Valami ötlet legjobb barátnőm szülinapi ajándékának?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)!

Legjobb barátnőmnek lesz a születésnapja áprilisban(tudom,az nem most lesz,de azért már elkezdtem gondolkodni,nehogy megint úgy járjak mint múltkor).Már van barátság karkötőnk.Jöhetnek a kicsit betegebb ötletek is,eddig arra jutottam,hogy iratok neki egy cd-t a közös számainkkal,vagy még van egy ötletem.A válaszokat előre is köszi:)



2014. jan. 13. 18:39
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és ne legyen drága,kb 1500-,2000- forint:)
2014. jan. 13. 18:43
 2/9 anonim válasza:
100%
Én jópofának tartom egy közös karikatúra kép készíttetését. Lehet valaki a baráti körödből meg is tudná rajzolni, és nem kellene profi művész.
2014. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet!:)

Rajzolni úgyis imádok:)

De azért ez mellé még kéne valami,nem?:\

2014. jan. 13. 19:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem készíthetsz az első x évetekről (barátilag) egy diavetítést, vagy filmet, amit megszerkesztesz és egy cd-re írod a cd-re tehetsz még egy pár számot, amit mind a ketten szerettek, vagy viccesvideókat, képeket, és olyan képeket amileneket szeret. Vagy adhatsz neki csokit és vehetsz neki egy sima fehér pólót, veszel mellé pólófestéket és festesz rá valamit. Készíts neki tortát, sütit. Elmehetnétek fagyizni, vagy cukrászdába vagy moziba. Egyébként mikor ünnepli a szülinapját?

Még egy ötlet: megveheted a kedvenc virágát, vagy vegyél neki ajándékutalványt, ha nem tudod mit adjál neki, és ő majd választ magának, vagy ketten mentek el vásárolni és kiválasztja, hogy mi tetszik neki. Írj a barátságotokról egy verset, prózát, esetleg kezdj el neki személyre szólóan regényt írni... Ez egy kicsit necces, de írhatsz kis regényt is.

Üdv. sok sikert!:)

11/L

2014. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4.:Aztarohatd!!!!!köszönöm:))))):D

szerintem ennek kb. a felét nem fogom csinálni!:D

köszii:)!

2014. jan. 15. 18:21
 6/9 A kérdező kommentje:
*meg fogom csinálni
2014. jan. 15. 18:21
 7/9 A kérdező kommentje:

Na szóval!:D

Eddig az a haditervem,hogy írok neki egy verset,Sindarinul,persze,mert miért ne?!:DD

Meg valami nyaklánc,vagy ilyesmi...

Na az ilyesmire kéne valami,még ötletek??:))

2014. jan. 24. 22:23
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

én vagyok az előző válaszadó, akinek azt írtad:

Aztarohadt!

Na az az igazság, hogy kifogytam az ötletekből

2014. jan. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azon nem csodálkozom:D

Az ilyen emlékkönyvet a 18. szülinapjára szánom,meg még jó sok ötletet lenyúltam belőle:))

2014. jan. 25. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!