Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » 1 hónapja vagyok együtt a...

1 hónapja vagyok együtt a barárommal. Nem tudom hogyan kellene '' megünnepelni'' vagy hogy kellene e egyáltalán. Hogy legyen?

Figyelt kérdés

Nem gondolom olyan nagy dolognak ezt az egy hónapot. Persze örülök neki és sok ilyet szeretnék még, de nem szeretnén felfújni. :)

Arra gondoltam hogy valamivel meglepném, de nem tudom mivel. Valami kedvessel. De virágot mégsem vihetek neki. :D

szerintetek mit csináljak?



2014. júl. 17. 00:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Semmit.
2014. júl. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Love zseton. Nézz utána neten, állati jó!:D:D
2014. júl. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Semmit!

Egyszerűen mondd el neki, hogy örülsz, hogy együtt vagytok és reméled, még sokáig együtt lesztek.

2014. júl. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
süssél sütit neki
2014. júl. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Fözz neki egy vacsorát, amit gyergya-fény mellet esztek meg:) Én örülnék neki:)
2014. júl. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
az egy honap meg nagyon keves... a pasik kepesek megijedni egy ilyen kis unneptol...de pasija valogaja, en csak a tapasztalatomat irtam! en megcsak meg sem emlitenem...
2014. júl. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
figzu, egy kapcsolat elejen a pasik menekulnek meg az ilyen forduloktol.... en ovatosabb lennek, de ne legyen igazam, lehet lepontozni, de 36 ev tapasztalata beszel belolem.
2014. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Mi mindig sajátkezüleg készitünk egymásnak dolgokat, késyits neki karkötőt, bögrét, kullcstartot. Elviheted kirándulni. vagy ay ünnepi hangulat miatt 1 üveg pezsgő is megteszi.
2014. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azért egy szál virág is megfelelő, de azért valamit tényleg rittyentsél neki. Akár vacsi, süti, valami kirándulás, egy üveg peszgő, ékszer. akármi
2014. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

jaj bocsi úgy olvastam,hogy barátnőmmel :D akkor virág sztornó


#utolsó voltam

2014. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!