Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mi volt a legszebb, legjobb,...

Mi volt a legszebb, legjobb, legötletesebb ajándék, amit valaha kaptál?

Figyelt kérdés

Írhatnak párkapcsolatban élők (elsősorban ez érdekelne),

de írhat bárki, aki szülinapra, névnapra, bármire bármit bárkitől kapott :)


Köszi! :)


2014. júl. 24. 10:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jah és persze, ha van valami ötletes, jó dolog, amit éppen te adtál valakinek, az is érdekelne!!! :)
2014. júl. 24. 10:56
 2/12 anonim válasza:
2 évvel ezelőtt említettem barátomnak, hogy majd nagyon szeretnék egy bőrszíjas órát. 2 éve szülinapomra, legnagyobb meglepetésemre, vett nekem egyet. Rá fél évre, az ő szülinapjára, megvettem az óra párját neki. Azóta is hordjuk mind a ketten. Nekem ez volt a legkedvesebb ajándék, mivel nem direkt emlegettem, és ő még meg is jegyezte.
2014. júl. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én egyszer csináltam egy emlékkönyvet a volt páromnak az első évünkről. Fényképek voltak benne, eseményekről leírás, koncert jegyek, stb. Jópofa dolog volt és sokat foglalkoztam vele. Utólag visszagondolva gyerekes dolog, de akkor jó ötletnek tűnt :P


Mostani páromtól a legkedvesebb egy ezüst nyaklánc volt egy csoda szép medállal a születésnapomra. Nem volt drága, meg nem látványos, de teljesen az én stílusom. Azon voltam meglepődve, hogy ilyen jól beletalált, pedig akkor még csak pár hónapja jártunk.

Utána, ami még nagyon jópofa volt, az egy párna. Ő készítette a mintát hozzá, amit rávasaltatott.


De egy meglepetés szülinapi buli is jól sülhet el, tapasztalat ;)

2014. júl. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szerelmi nyaklánc.A medál egyik fele az ő nyakában lóg, a másik fele az enyémbeen.
2014. júl. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

[link]



Egy ilyen mintát hogyan tudnék megszerezni szerintetek?

Tehát a két kis képet a pólóról virtuális formában, mert nem lenne rossz párnára vagy pólóra tényleg

2014. júl. 24. 11:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy kulcstarto lakaskulccsal.
2014. júl. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Pl:

[link]


Csak a ciril szöveget le kell róla szedni.

Amúgy google keresóbe írd be, hogy

puzzle people

people with puzzle

vagy valami hasonlót és akkor kidob egy csomót, csak keresni kell.

2014. júl. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi!!! Én is így keresgettem google-be, de a people szó nem jutott eszembe, hogy oda kellene írni! xd csak love puzzle meg ilyesmit írtam. kösziköszi :)
2014. júl. 24. 11:37
 9/12 anonim ***** válasza:

Közben megtaláltam a kis figurádat, csak le kell róla pucolni az árnyékot. Ezt a legtöbb helyen meg tudják csinálni, vagy ha értesz a photo shop jellegű programokhoz, akkor kb 2 perc neked is.


[link]

2014. júl. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
oh nagyon jó :) köszi! :)
2014. júl. 24. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!