Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ez jó lesz születésnapi...

Ez jó lesz születésnapi ajándékként a barátomnak?

Figyelt kérdés
A barátomnak szeretnék születésnapi ajándékot készíteni. Arra gondoltam, hogy veszek neki sok tábla Milka csokit (imádja) a kedvenc fajtáiból (kb. 5-7 tábla) és azt becsomagolom egyedi csomagolópapírba és készítek hozzá egy levelet. Ez jó ötlet lehet? Vagy levél helyett jöhetnek a szerelemkuponok? Segítsetek!

2014. aug. 10. 21:53
 1/9 anonim válasza:
Édességet akarsz adni neki??
2014. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, mert nem igazán szereti a tárgyakat. Nem szeret drága dolgokat kapni, nem akarok neki venni DVD-t meg CD-t sem, az túl személytelen, parfümöt meg ilyesmit pláne nem akarok neki venni. Édességgel nem lehet melléfogni, meg ő különösen édesszájú és szereti a nagyon egyszerű dolgokat. Más ötlet?
2014. aug. 10. 21:58
 3/9 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én 16, ő 17 lesz ugye most.
2014. aug. 10. 22:00
 5/9 anonim válasza:
100%
Nem tudom na...kicsit fura, hogy csupa csoki az ajándék...még ha az is van benne, de csak csoki...Ám te ismered jobban.
2014. aug. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, hogy esetleg készítek neki hozzá szerelemkuponokat, meg lerendezem, hogy aludhasson nálam (és akkor kényeztetem masszázzsal meg szeretkezéssel) és akkor már megveszem neki az egyik kedvenc filmjét DVD-n, amit együtt megnézhetünk. Így azért jobb valamivel? :/
2014. aug. 10. 22:07
 7/9 anonim válasza:
100%
Így már jobban hangzik. Minden esetre olyan ajándékot vegyél neki, amit biztos használni fog vagy hasznát veszi.
2014. aug. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Szerintem baromság a szerelemkupon... de a csoki is csak 1 fokkal jobb. Ha már szeretkeztek, akkor egyszerübb lenne ha tényleg elintéznéd, hogy nálatok aludjon, és akkor rendezni vmi tényleg extra-romantikus estét gyertyákkal meg ilyesmi. Sokkal emlékezetesebb mint csokit kapni.
2014. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én nem rég vettem egyik családtagomnak egy egyedi párnát.Rendelni kellett ugye,beküldtem egy képet amin rajta van a család,1-2 felirat,rányomtatták és tök jól néz ki.

Keresel egy jó képet amin ketten vagytok,kicsit kidiszited,beküldöd rendeléskor.ez kb 3000 ft fölött van,nekünk 4000 volt,mert nagy a párna.

2014. aug. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!