Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot adhatnék a...

Milyen ajándékot adhatnék a barátomnak?

Figyelt kérdés
Karácsonyra,szülinapjára vagy bármire. Tanácstalan vagyok,mert két dologért van oda: a csoki és a downhill. Utóbbi hobbi nagyon drága,szóval felszerelést vagy ilyesmit tuti nem tudok venni. Ötlet?

2014. szept. 1. 19:33
 1/4 anonim válasza:
En a helyedben olyat adnek, amirol te fogsz eszebe jutni. Pl. szerintem annyira aranyosak az ilyen emlekdobozkak, amikor kozos kepeket teszel bele, kedvenc csokijat, aranyos parbeszedeket vmi szep papirra leirva. Ez lehet hogy tul romantikus, vagy nem tudom, de remelem segitettem :)
2014. szept. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen,egy picit "túl romantikus",de fontolóra veszem a dolgot,köszi :)

Azért még várok válaszokat :)

2014. szept. 2. 19:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Karóra, pénztárca, ing, csokiszökőkút (ha jól emlékszem Auchanban van pár ezer forintért).
2014. szept. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csokiválogatás, vagy akár ha az időd engedi saját készítésű praliné.De a karóra, könyv, vagy akár egy romantikus este is jó lehet szülinapra, finom vacsival és egy kis huncutkodással :)
2014. szept. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!