Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Keresztlányomnak tizedik...

Keresztlányomnak tizedik szülinapjára szeretnék szuper meglepetést, milyen ajándékkal lephetném meg? Minek örülnek a mai tízéves kis-nagylányok?

Figyelt kérdés

2014. okt. 9. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:

9 éves rokon kislány kapott a születésnapjára: gumikarkötő készítő készletet, és karcolható képet [link]


Szerintem a könyv az kétesélyes, én is szívesen vettem volna neki, de nem szeret olvasni.

2014. okt. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hugom 9 éves és Violetta őrület van. :D


[link]


Ezekből lehet kapni mindent, suli cuccokat ruhát stb.

2014. okt. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket, ő is nagyon szereti a kreatív dolgokat, azért vagyok meglőve mert minden ilyesmilye van már sajnos, tehát az üvegfestő, textilfestő készlet, goblein, gumikarkötős szett, minden ilyen van neki, na ezt a képkarcolós dolgot megtudakolom az anyukájától, meg a violettát mert egyébként ő se nagyon szeret olvasni sajnos... :s köszönöm a tippeket! :)
2014. okt. 10. 07:31
 4/4 anonim válasza:
Én keresztapámtól családi társast kaptam, a neve dixit és nagyon szeretem! Minden héten játszunk vele, nézz utána, ha szereti a társasokat tetszeni fog neki ( már ő is biztos érteni fogja de olyan amit még a nagyszüleim is élveznek, márpedig azt nehéz elérni :) , de 5 éves öcsém is élvezi). Ha nem társasparty, akkor egy 10 éves gyereknek az ékszerek tetszenek a legjobbann, én a bizsukat szerettem nagyon, ha az ilyenek érdeklik, akkor a következő két boltban tudsz neki venni ilyeneket : BijouBrigitte , Claires.
2014. okt. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!