Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek férjemnek megfelel...

Klaudia/István kérdése:

Szerintetek férjemnek megfelelő lenne születésnapi ajándékként egy fényképes medál a kisfiunk képével?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam,mivel rólam van fényképes medálja,hogy a kisfiunkról is készítek neki egyet.Vele közös vagy csak kiskori képet képet tetessek rá?

2014. okt. 9. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég furán néz ki, ha ilyen ékszereket hord egy férfi, de Te ismered, Te tudod, h ez neki bejön-e. Én nem szeretném, ha a férjem az én képemet hordaná a nyakában.
2014. okt. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

És akkor két medált hordana egyszerre?

Vagy ez csak dísz? Nem hordja?

Én nem láttam még ilyet egyébként. Csak olyat, ami szétnyitható kis valami és a két felébe lehet egy-egy képet tenni. Viszont azt inkább nők hordják.

2014. okt. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha rólad van ilyen neki akkor tuti a fiatokénak is örülne.


Habár nekem is fura ilyet hord egy férfi.

2014. okt. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a te képeddel hordja, akkor ennek is biztos örülne, gondolom ez ilyen gravírozott medál, nem?
2014. okt. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez kedves, de elég nehezen tudom elképzelni.

Más ötlet?

2014. okt. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
A fèrfiak nem szeretik a nyálas ajándèkokat, valszeg mèg egy csavarhúzóval is boldogabb lenne.
2014. okt. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valami más ötlet?
2014. okt. 10. 21:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondj egy összeget, meddig. De nehéz, hiszen nem ismerjük őt.
2014. okt. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!