Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Honnan tudnám beszerezni...

Honnan tudnám beszerezni ezeket a cuccokat karácsonyig?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék pár embert megajándékozni karácsonykor, már az ötletek is megvannak, egyedül azt nem tudom, hogy honnan szerezhetném be őket.

Ajándékok:

~Szegecses nyakörv (természetesen embernek)

~Szegecses karkötő

~Szegecses hajráf

~Karácsonyi giccses pulcsi(k)

~Marilyn Manson út a pokolból című könyve

.

Ha valaki segít, akkor hatalmas hálám érte ♥



2014. nov. 22. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Szegecses nyakörvet láttam az Eiffel Rock Shopban (Nyugati aluljáró), szerintem karkötő is lesz ott.

A hajráf az keményebb dió, nem tudom, hogy egyáltalán gyártanak-e ilyet. Esetleg megteheted azt, hogy kínaiban veszel egy sima feketét, hobbiboltban veszel szegecseket, aztán valahogy ráapplikálod. Mondjuk ragasztóval.

A karácsonyi pulcsi Magyarországon sajnos nem akkora divat, úgyhogy vagy külföldről rendelsz, vagy ajánlom a mindenféle áruházakat, pl. Skála, Újpesti. Ott szoktak ilyesféle dolgok lenni.

Az Út a pokolból pedig gyakorlatilag beszerezhetetlen, én is ezer éve keresem... OLX, Vatera folyamatos figyelése, esetleg Alexandránál talán be tudják szerezni neked.

2014. nov. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod,sokat segítettél. :)
2014. nov. 22. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:
rockpince.hu :DD A márik kettőt sajnálom de nem tudom
2014. nov. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
azta, tetszik a baráti társaságod.. :D
2014. nov. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon bejönnek :D bár évekbe telt míg így összevergődött ez a kis társaság :D
2014. nov. 24. 20:10
 6/6 anonim válasza:

Én itt szoktam venni az ilyesmiket:

[link]


21F

2014. nov. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!